DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Naim Mu-so 2
Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2

Naim Mu-so 2

1 459,64 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Prémiový bezdrôtový reproduktor 2. generácie

  • Bezdrôtový hudobný systém
  • 450 Wattov
  • Kombinujte až 5 zariadení Naim pre ultimátnej multiroom zážitok
  • Nový viac jadrový DSP prináša 2000 MIPS (milión inštrukcií za sekundu) oproti 150 MIPS u 1. generácie
  • Vylepšený mezovač meničov, ktorý zaistí jasný zvuk aj pri extrémnej hlasitosti
  • Inovatívny dotykový ovládací panel
  • Dizajn skrine dovolil výrazné posilnenie basov

Všetko v jednom

All-in-one systémy nie sú v súčasnej dobe už žiadnou novinkou. Anglický výrobca NAIM so svojím konštruktérskym tímom sa však dal do modernizácie na trh už uvedených systémov, pričom pri modeli druhej generácie nenechal kameň na kameni. Takmer všetko sa zmenilo a svetlo sveta uzrel nový štandard MU-SO. Oproti generácii prvý má úplne novú platformu pre streamovanie, ktorá je použitá v rade NAIM UNITI a v hi-fi sieťových prehrávačoch.

Prémiový bezdrôtový model

Mu-so 2nd Generation je nástupcom mnohokrát oceneného bezdrôtového hudobného systému Mu-so, ktorý bol navrhnutý pre špičkové výkony, funkčnosť a použiteľnosť profesionálnym tímom v Salisbury. Od roku 1969 novo vzniknutá spoločnosť urobila veľký kus práce a v kombinácii s najmodernejšími technológiami pre hudobné streaming a prvotriednym dizajnom produkuje aj tento unikátny systém.

Špičkové vybavenie

Úplne nový systém v jednom boxe je bohatšia o viac jadrový procesor DSP, takže ponúka možnosť počuť oveľa viac obľúbenej hudby. Meniče reproduktorov sú vyvinuté v spolupráci s francúzskou firmou Focal. Vnútorná konštrukcia bola prepracovaná tak, aby bol interný priestor o 13% väčšia, čo je zárukou pre plnšie a presnejšie basy. Odborné znalosti spolupracujúce spoločnosti Focal priviedli presnosť a výkon reproduktorov na oveľa vyššiu úroveň. Zaujímavou inováciou je tiež intuitívny diaľkový ovládač, ktorým možno ovládať všetky funkcie. Pridanou hodnotou pre ľahšie pripojenie k TV je konektor HDMI s funkciou ARC. Všetky tieto funkcie, vrátane vynikajúceho zvuku, robia z tohto prístroja nový štandard "all-in-one" riešenie.

Prekvapujúce výsledky

Mu-so tak zaisťuje príjemné počúvanie od 32- bit streamovanie s vysokým rozlíšením až po hudbu, produkovanou vo viacerých miestnostiach. Srdcom Mu-so 2nd Generation je platforma pre streamovanie hudby Naim, vylepšovanie 25 inžinierov po dobu 3 rokov, ktorý produkuje ten najlepší výkon, či už sú na scéne digitálne hudobné zbierky, internetové rádio alebo služby typu Tidal a Spotify. Úplne nový viac jadrový Digital Signal Processor (DSP) poháňa vyšší výkon a poskytuje 2000 MIPS (milión inštrukcií za sekundu) v porovnaní s pôvodným jeden jadrovým procesorom Mu-so (150 MIPS DSP). Zaujímavosťou je úplne nový algoritmus obmedzovače, ktorý udržuje každý z reproduktorov vodičov pod kontrolou aj pri vysokej hlasitosti. Nový obmedzovač je aktívna len pri extrémnych úrovniach hlasitosti a zachováva jasnosť hudby s dlhodobou spoľahlivosťou.

Enhanced Feature Set

Optimalizované ovládače reproduktorov sú podporené 450 W hudobného výkonu. Nové intuitívne rozhranie má 15 tlačidiel citlivých na dotyk a tučný, podsvietený ovládač hlasitosti s čidlom priblíženia, ktoré prebudia displej. Kliknutím možno spárovať zariadenie vďaka technológii Bluetooth. Aplikované sú externé vstupy (HDMI, digitálny, analógový), prehrávanie je možné aj zo zariadení vďaka USB. Súčasťou je tiež prémiové hliníkové puzdro v novom lesklom prevedení.

Konštrukčné a iné špecifiká

Výstuže skrine a prepážka boli prepracované s cieľom zlepšiť tuhosť, a tak významne potlačiť, respektíve riadiť vibrácie. Výrazné plutvy s chladičom sú teraz kompaktnejšie, pritom sú stále veľmi účinné. Zariadenie je vybavené patentovanou technológiou Naim, ktorá obsahuje diskrétne wi-fi anténu. Aktualizovaná aplikácia umožňuje rozpoznať interpreta, žáner, albumu a ďalšie, to všetko je doplnené umeleckými dielami a rozšírenými hudobnými informáciami. Samozrejmosťou je ovládanie hlasitosti, nastavenie osvetlenia, režimov miestnosti a vytváranie zoznamov skladieb. Systém Mu-so 2. generácie pracuje brilantne sám o sebe alebo ako súčasť multiroomové hudby.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zdravím, zháňam na toto zariadenie nový gril predný. Je to možné zohnať u vás? Ak áno taká aká je cena?

Martin
-6


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Naim Mu-so 2

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Naim
Počet reproduktorov 1
Výkon (W) 450 (6 x 75W)
Vlastní batérie
Hlasový asistent
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikácie naim
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek AAC
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitálny vstup Optický, USB-A, HDMI ARC
Digitálny výstup HDMI (ARC - pouze zvuk)
Analógový vstup Jack (3,5 mm)
Analógový výstup
Níjanie iných zariadení
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 628
Výška (mm) 122
Hĺbka (mm) 264e
Hmotnosť (kg) 11,2

Odporúčame