DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Panasonic DP-UB820EGK
Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK Panasonic DP-UB820EGK

Panasonic DP-UB820EGK

419 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Natívne Ultra HD 4K Bluray prehrávač

 • Ultra HD 4K Blu-ray prehrávač s pokročilými sieťovými funkciami
 • 7.1 kanálový RCA výstup
 • Špičková kvalita obrazu a zvuku
 • Podpora HDR, HDR10 + Dolby Vision a HLG
 • Procesor 4K High Precision Chroma
 • Natívna podpora 4K aj Upscaling na 4K
 • USB vstupy (predné pre Flash disky, zadný i pre HDD)
 • Dva HDMI výstupy
 • Aplikácia Netflix, Amazon Prime Video a YouTube
 • Prehrávanie zvuku s vysokým rozlíšením Hi-Res Audio (FLAC, WAV, DSD)
 • vstavaná WiFi

Prepnite na vyššiu úroveň

Nie je nič lepšie, ako verná reprodukcia. S tým súvisí nová rada modelov Ultra HD Blu-ray prehrávačov, ktorú značka Panasonic predstavuje verejnosti, a to vrátane modelov DP-UB820 a DP-UB420. Oba disponujú kompatibilitou s novou generáciou formátu HDR10 +. Veľmi inovatívne sú aj ďalšie prehrávače s modelovým označením DP-UB330, DP-UB320. Všetky tieto progresívne prístroje do vienka dostali certifikáciu Ultra HD Premium.

 Blu-ray prehrávače

Blu-ray disc čiže BD je disk, slúžiace na prehrávanie videa (formáty MPEG-2, H 264 a SMPTE VC-1). Blu-ray je najkvalitnejším nosičom videa, ktorý pojme video až v rozlíšení 4K / Ultra HD, vrátane 3D. Modelový rad Ultra HD Blu-ray prehrávačov z roku 2018 je osadená novým videoprocesorom HCX, na ktorého vývoji a vylepšenia sa podieľali hollywoodski filmoví profesionáli. Nové Ultra HD prehrávače Panasonic podporujú ovládanie hlasom za pomocou pripravovanej služby Google Assistant a Amazon Alexa. Pri inštalácii hlasového rozhrania pre jednu z týchto služieb stačí vydať hlasový povel, potom už nie je potrebné použiť klasický ovládač.

 Inovatívny platformaHDR10 +

Ultra HD Blu-ray prehrávač UB820 nepostráda súčinnosť s najnovšou generáciou štandardu HDR (High Dynamic Range). Novým modelom je otvorená bezplatná platforma HDR10 + pre dynamické metadáta. Zásluhy na nej majú spoločnosti 20th Century Fox, Panasonic a Samsung. Tento prehrávač zároveň podporuje Dolby Vision, čo je jeden z najpokročilejších a najobľúbenejších HDR formátov súčasnosti.

 Hollywood Cinema Experience

Nová generácia procesora HCX predkladá vylepšenia v spracovanej intenzity farieb a prechodov. Všetky modely (UB820, UB420 i UB330 / 320) disponujú funkciou 4K up-scaling, ktorá prevracia obraz v rozlíšení Full HD do 4K. Ku korekcii obrazu a lepšiemu zobrazenie prispievajú tri funkcie prehrávačov Panasonic.

 Optimalizácia výsledkov

Televízory kompatibilné s HDR používajú metódu mapovania tonality s cieľom dosiahnuť optimálne výsledky. Videoprocesor prehrávače analyzuje obraz a upravuje zložku jasu v reálnom čase. Novinkou je konverzia z HDR na SDR - mapovanie tonality optimalizované pre SDR-TV. Obraz prevedené z HDR by mal byť jasnejší a vizuálne lepší, než obsah obyčajného Blu-ray disku, prehrávaného na TV so štandardným dynamickým rozsahom (SDR-TV).
Ďalej platí, že nové modely sú vybavenou funkciou pre úpravu nastavenia HDR. U HDR nastáva občas problém s temnými scénami, ktoré nie sú vidieť tam, kde je veľa svetla, čo si žiada manuálny zásah a úpravu jasu. Signály HDR a SDR sa veľa líšia, preto bežné funkcie úpravu jasu nezvládnu. Prehrávače UB820, UB420 a UB330 / 320 ponúknu optimalizáciu videosignálu HDR a umožní úpravu jasu.

 Skvelý zvuk

UB820 je najvyšším modelom, preto môže ponúknuť analógový 7.1- kanálový audio výstup. K dispozícii má šesť predvolieb pre rôzne typy elektrónkového zvuku, nechýba ani up-sampling na 96 kHz / 192 kHz a dva HDMI výstupy, ktoré samostatne prenášajú 4K videosignál do TV a audiosignál do zosilňovača. Všetky modely ponúkajú prehrávanie Hi-Res audia.

Vedľa formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA si prehrávače prehrajú aj DSD (11,2 MHz / 5,6 MHz / 2,8 MHz) ALAC a AIFF. Podporované sú streamovacie služby, ktoré ponúkajú obsah vo 4K, ako sú Netflix, YouTube a Amazon. K prestížnym funkciám prehrávača sa radí aj oddelené HDMI výstupy, imitácia zvuku elektrónkového zosilňovača s up-sampling, Surround Re-master a DLNA (Client / Renderer). Zariadenie umožňuje prístup k sieťovému úložisku a reprodukciu z externého HDD 

Ukázka Panasonic DP-UB820EGK

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Panasonic DP-UB820EGK

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Panasonic
Digitálny vstup USB-A
Digitálny výstup Optický
Analógový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Lokálne streamovanie Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Video technológie 3D, 4K upscaling, 4K nativní
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution, Dolby Digital
HDMI - funkcie HDCP 2.2
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy 2
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, 3D Blu-Ray, 4K UHD Blu-ray, Blu-ray
Podporované video formáty avc, mkv, MP4, mpeg2, H.264 AVC
Podporované foto formáty JPEG
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, DFF, DSF
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 430
Výška (mm) 63
Hĺbka (mm) 204