Vážení zákazníci, 28. 2. 2020 bude štúdio v Zlíne zatvorené z dôvodu návštevy výstavy Audio Video Show v Prahe. Ďakujeme za pochopenie.

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

 • Slovensko
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna

Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna

712,40 €

Dostupnosť: Skladom

Popis

Sieťový bridge optimalizovaný pre audio a USB detox zariadení

 • High Resolution Network Bridge
 • Audio optimalizovaný USB A výstup
 • Multi-roomUSB A vstup pre externú pamäťovú jednotku
 • Tidal
 • Spotify Connect
 • Zaistí pripojenie do siete akémukoľvek modernému DAC s USB vstupom
 • Internetové rádiá
 • DLNA
 • "Vyčistí" audio signál z PC
 • Nová ovládacia aplikácia
 • Ovládateľné z chytrých zariadení alebo PC
 • Ethernet a Wi-FI

HDMI video výstupStreamovanie je v móde

Práve výrobca Pro-Ject ponúka mimoriadne dobre vybavený streamer, ktorý uspokojí aj pomerne vysoké nároky poslucháčov. Dizajn je u Stream Box S2 Ultra veľmi praktický a jeho vzhľad aj funkcia umocňujú skvelý dojem. Patrí do skupiny malých hudobných sieťových streamery, ktoré sú populárne tiež upgradom existujúce kvalitné Hi-Fi zostavy, ale fungujú aj ako samostatný prístroj v kombinácii s malým zosilňovačom.

Podobné zariadenia

Takéto zariadenia nie sú nijako výnimočná, majú však bežne len analógový, alebo digitálny výstup, tento Stream Box ponúka naviac aj USB výstup pre priame pripojenie k zosilňovaču s D / A prevodníkom a USB vstupom.

Inovatívny prístup výrobcu

Pro-Ject prejavil snahu modernizovať streamery takými záležitosťami, ako je podpora Hi-Res audia, multiroom, zo sieťových služieb nechýba Tidal, Spotify, Internetové rádiá ani podpora DLNA. Pridaný USB výstup je optimalizovaný prečo najkvalitnejší zvuk, cez neho možno zariadenie pripojiť k existujúcemu zosilňovaču s D / A prevodníkom. Tak je vytvorený tzv. "Network bridge" alebo "most", ktorý slúži na posielanie dát priamo do DAC. Okrem iného zariadenie tiež dokáže čistiť audiosignál z PC. Duálny USB vstup je možné využiť i pre priame pripojenie pevného disku a HDMI výstupu pre displej, ktorý potom zobrazuje užívateľské grafické rozhranie, ktoré je určené pre priame prehrávanie skladieb. Súčasný systém podporuje audio formáty až do 32 bit / 352,8 kHz a DSD256.

Funkčnosť je zaistená plnou mierou

Sieťový most s vysokým rozlíšením a audio optimalizovaný výstup USB A je vítaný, podobne ako systém Bluetooth. Pre pripojenie siete slúži klasický Ethernet či Wi-Fi. Zariadenie vynechá všetky zvukové formáty DAC a vyčistí zvukový signál z počítača, používa vyhradenej napájacie zdroje. Je plne ovládateľné pomocou inteligentných zariadení a PC / Laptop, zaujímavosťou je nová ovládacia aplikácia.

Devíza modernej techniky

Keďže žijeme v modernom svete, rastie aj počet internetových streamingových služieb (tidal, Spotify) a záujem užívateľov sa presunul k zariadeniam, podporujúcim sieť. Mnohé vynikajúce zvukové produkty však neponúkajú žiadnu sieťovú schopnosť, sú buď staré, alebo ich hlavné zameranie bolo iné. Postupne však boli nahradzované novými a modernými zariadeniami, pri ktorých je prenos zvuku cez Bluetooth alebo s pomocou komprimovanie, používaním smartphonu alebo tabletu, prostredníctvom ich analógového výstupu na napájanie aktívnych reproduktorov alebo zosilňovačov. 
Stream Box S2 Ultra ponúka práve ono inteligentný vyplnenie medzery na trhu v podobe moderného pripojenia, vďaka sieťovým vstupom a výstupu USB A. Výstup USB je modifikovaný pre zvukové signály, využíva vyhradený interný zdroj napájania a uplatňuje iba špičkové audiophile komponenty.

Nekonečné množstvo hudby

Implantované služby ponúkajú nekončiaci hudobnej zásoby, ktoré zaručujú, že koncertovať je možné bez prestania. So zavedením Shoutcast sa dajú počúvať rôzne internetové rozhlasové stanice alebo možno využívať obľúbené rozhlasové prehliadky, správy či vyhľadávať nové kanály v rámci celého sveta. Na to postačí len niekoľko málo kliknutí. Vďaka implementácii Shairportu dostali používatelia iDevice možnosť odosielať dáta do Stream Boxu S2. Pre riadenie sa ďalej ponúka možnosť využiť App, WebBrowser, externý monitor, a dať tak prednosť vlastnému výberu zvuku.

Pro- Ject opäť boduje

Profesionáli v Pro-Ject podporujú okrem iného aj softvér Roony, tiež Stream Box S2 Ultra je Roony Ready. Tak je možné jednoducho vyberať Stream Box S2 Ultra v rozhraní Roony a cez neho posielať dokonalejšie zvukové toky cez domácu sieť. Táto skvelá sada funkcií zaručuje, že Stream Box S2 Ultra je spolu s Pre Box S2 Digital najuniverzálnejšími a najdôležitejšími audiofilov vo svojej cenovej triede.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Pro-Ject Stream Box S2 Ultra - Čierna

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Pro-Ject
Digitálny vstup USB-A
Digitálny výstup USB-A
Typ streamera Digitálny
Analógový vstup
Analógový výstup
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Farba Čierna
Šírka (mm) 105
Výška (mm) 37
Hĺbka (mm) 105
Hmotnosť (kg) 0,375