DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

RELOOP RP-4000 MK2

SKU
HN190647
316,80 €
Do 5 dní

Obľúbená hudba

Všetko má svoj čas a mnohé z minulosti sa môže vrátiť nielen v spomienkach. Na počúvanie starých platní netreba zabúdať, aj tento koníček zažíva renesanciu a dokáže vyčarovať zvláštnu atmosféru umocnenú čistým zvukom. Sľubný gramofón od spoločnosti Reloop stojí za zváženie.

Dobrý dojem

Samotný model gramofónu urobí dobrý dojem aj na osoby s vyššími nárokmi, ak je výkonný, pekný a spĺňa požiadavky dnešných spotrebiteľov. Ak výrobca ďalej modernizuje svoje výrobky, je pripravený urobiť ľuďom oveľa väčšiu radosť kvalitnými úpravami. Reloop RP-4000 MK2 je jedným z tých gramofónových zariadení, za ktoré sa ich domáca spoločnosť nemusí hanbiť.

Popis gramofónu

Tento model je poháňaný stredovým motorom a doplnený o reproduktory, ktoré vytvárajú zaujímavú formu miestneho ozvučenia. Manuálne zariadenie je potrebné vypnúť ručne, pretože inak sa bude otáčať ďalej. Funkčnosť ovplyvňuje aj rýchlosť prehrávania - 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu. Rovnako ako pri ostatných gramofónoch Reloop nechýba funkcia DJ. Konštruktéri zvolili rameno v tvare esa, ktoré do veľkej miery prispieva k vysokej kvalite zvuku. Gramofón, ktorý prehráva LP platne, je veľmi dobre navrhnutý a hodí sa do každého interiéru.

Špecifikácie a funkcie

Profesionálny DJ gramofón je vďaka priamemu pohonu s vysokým krútiacim momentom a časovaču riadenému systémom Quarz. Je tiež vybavený reguláciou výšky tónu, odolnou a pevnou konštrukciou, ktorá dokonale eliminuje vibrácie, a odpojiteľným napájacím káblom. Pre maximálnu stabilitu má model odolnú kovovú konštrukciu tela a praktické gumové nožičky. Funkcia Pitch Range slúži na jednoduché nastavenie zmien tempa v rozsahu +/- 10 % alebo +/- 20 %. Nechýbajú ani profesionálne konektory RCA pre najvyššiu možnú kvalitu zvuku.

Vždy je čo zlepšovať

Každý výrobca má vytvorené rezervy v tom, čo sa ešte dá vylepšiť, zmodernizovať alebo reinkarnovať. Spoločnosť Reloop má podobnú filozofiu - prepracovaný predný panel a moderné ovládacie prvky menia budúcnosť tohto konkrétneho modelu. Vďaka funkciám, ako je radenie QUARTZ, krútiaci moment, viacero rýchlostí a ďalšie výhody, sa dostáva do popredia a nastavuje novú latku zvukových štandardov.

Medzi ďalšie prednosti gramofónu RP-4000 MK2 patrí odlievaný tanier, snímač Ortofon OM Black, zdvihák na presné umiestnenie ihly, staticky vyvážené ramienko s hydraulickým zdvíhaním, antikorové sklápanie alebo kovová predná doska. Gramofón má pevnú kovovú konštrukciu, ktorá ho nielen chráni pred poškodením, ale aj účinne absorbuje rôzne vibrácie.

Technické špecifikácie a parametre

Kompaktné zariadenie je široké 450 mm, vysoké 144 mm a hlboké 352 mm a váži celých 9,7 kg. Konektivita je zastúpená gramofónovým výstupom a ako príslušenstvo výrobca dodáva podložku Slipmat, mušľu na slúchadlá, prenosku OM Black. Gramofón s upravenou konštrukciou a peknými ovládacími prvkami je vyhotovený v tmavočiernej farbe, vďaka čomu je klasicky elegantným doplnkom každého interiéru.

Miesto Reloopu na zvukovej scéne

Podľa svetových výrobcov DJ produktov je táto značka zvuku mimoriadne obľúbená v pozitívnom zmysle slova. Je to jedna z najmladších DJ značiek na trhu, ktorá prekvapuje aj obrovským potenciálom ďalšieho rozvoja. Je známe, že spoločnosť Reloop sa radí medzi High-End, čo sa týka celosvetového trhu, a dokonca dosiahla vedúcu pozíciu európskych výrobcov. Od roku 2005 je filozofia spoločnosti založená na originalite a vlastnom vývoji, čo jej pomohlo presadiť sa medzi značkami, ktorým inak dominujú výlučne Japonci a Američania.

Výrobca RELOOP
Odstup signál / šum (dB) > 50 dB
Wow & flutter (%) <0,2% WRMS
Rýchlosť 33 / 45 / 78 RPM
Prepínánie rýchlosti Elektronické
Obsluha Manuálna
Pohon Priamý
Vybavený prenoskou
Prenoska Ortofon OM Black
Náhradná ihla -
Analógový výstup RCA (odpojiteľný)
Farba Čierna
Šírka (mm) 450
Výška (mm) 144
Hĺbka (mm) 352
Hmotnosť (kg) 9,7
Príslušenstvo Slipmat, Orotfon OM Black, napájecí kabel
Vaše hodnotenie