DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
Sonos Amp
Sonos Amp Sonos Amp Sonos Amp Sonos Amp Sonos Amp Sonos Amp Sonos Amp

Sonos Amp

697 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Zosilňovač so sieťovým prehrávačom

  • Všestranný zosilňovač ktorý sa postará o vašu zábavu
  • Vychutnáte si HiFi reprodukciu o sile 125W na kanál
  • Umožní Vám pripojiť pasívne reproduktory a zažiť skutočné Hi-Fi v rámci ekosystému
  • Sonos
  • Nakŕm vaše policové, stĺpové aj zabudované reproduktory
  • Streamuje všetku vašu obľúbenú hudbu cez Sonos aplikáciu a AirPlay 2
  • Pripojí vašu TV a vytvorí špičkový systém domácej zábavy
  • Amp je postavený tak aby vydržal a postupne sa ďalej ešte zlepšoval

Pre silnejší zvuk

Ak má byť zvuk prudký a pútavý, zvuková scéna hlbší a širší, ak má byť zariadenie kompatibilné s TV a mať tiež moderný elegantný dizajn, potom je tento nový zosilňovač tou správnou voľbou. Výrobca sa vrátil ku koreňom a prichádza so svojim najnovším produktom Sonos Amp. Je navrhnutý tak, aby ponúkol všetky sondy pre streamovanie v jednotke, do ktorej možno pridať ľubovoľné hi-fi reproduktory.

Filmy a hudba v lepšom podaní

Sonos zároveň ponúka rad funkcií zo Sonos Beam, čo je vhodné najmä pre film aj hudbu. Nové rozmery produktu mu zaisťujú lepšie umiestnenie v hi-fi stojanu a ľahšie sa asimilujú v priestore. Jeho vlastnosťou je možnosť stohovania. Moduly môžu byť stavané na seba v centrálnom mieste, s reproduktorovými káblami rozbíhajícími sa do rôznych miestností v dome.

Univerzálny zosilňovač

Sonos Amp zvládne ľahko napájať všetky zdroje domácej zábavy. Do systému je možné zapojiť stojanové, inštalačné, regalove a ďalšie reproduktory. Pripojiť možno všetko od gramofónu a stereo reproduktora až ku káblovým reproduktorom, potom je možné si komfortne vychutnať hudbu z vinylu, CD alebo hudobný streaming. Dokonca je možné napájať i vonkajšie reproduktory, a hudbu rozviesť až na terasu či záhradu.

Vybavenie na jedničku

Na prednej strane zariadenia sú tlačidlá citlivé na dotyk, jedno slúži pre prehrávanie či prerušenia a dve pre zmenu alebo na ovládanie hlasitosti. Vnútro je plný a vytvára potrebu chladenia, ale zosilňovač je navrhnutý tak, aby privádzal vzduch zospodu bez použitia ventilátora. Konštrukcia obsahuje špeciálny vyvinutý chladič pre optimálne prúdenie vzduchu a riadenia tepla. Celá kolekcia stropných, nástenných a vonkajších reproduktorov optimalizovaných pre zosilňovače tak ponúka skvelý zvuk bez kompromisov.

Konštrukčná charakteristika

Okolo zadnej časti zosilňovače sú všetky pripojenia - dva páry reproduktorových terminálov, subwooferový výstup, dve ethernetove zásuvky a stereo analógový vstup. Dôležitým doplnkom sú zásuvky HDMI. Zosilňovač je určený pre použitie v jednoduchých systémoch s niekoľkými video zdrojmi, z ktorých všetky sú zapojené priamo do TV, pritom je ich zvuk presmerovaný späť do zvukového systému cez ARC. Pre bežného užívateľa je to jednoduché a bezproblémové nastavenie, ktoré sa dá zvládnuť v priebehu niekoľkých minút. Ako zosilňovača je možné tiež použiť dva reproduktory Sonos, alebo môže byť pridaný druhý zosilňovač. Vzniknúť tak môže zostava až 4.1, ak bude pribratý aj subwoofer s káblom alebo bezdrôtový subwoofer Sonos Sub.

Systém Sonos sa postará o všetko

Tento zosilňovač môže byť použitý pre výstup v dvojitom mono, takže vysiela rovnaký zvuk do oboch reproduktorov. To môže byť efektívna, ak sa používajú stropné alebo dokonca vonkajšie reproduktory, s ktorými používateľ nechce vytvoriť stereo obraz. Sonos Architectural Sonar Suite zahŕňa pasívne reproduktory, určené na doplnenie produktov Sonos, a to vrátane povrchovej úpravy a zvukového charakteru. Sonos má však odstup od Hi-Res hi-fi. Aplikácia Sonos vie kontrolovať produkty vrátane zosilňovača a spoločnosť ďalej podniká kroky smerom k tomu, aby bol systém hands-free. Potešujúce je možnosť prepínania medzi všetkými zariadeniami značky, vrátane zosilňovača.

Prečo si vybrať Sonos

Brilantný, čistý, bohato detailný zvuk vyplní miestnosť v ľubovoľnej hlasitosti. Jednoduché použitie a rýchle nastavenie, vrátane využitia aplikácie Sonos, Apple AirPlay 2 a ovládanie hlasom je jasnou prioritou. Užívateľ tak má možnosť prispôsobiť svoj systém svojim prianím, potrebám a požiadavkám.

Recenzia Sonos Amp

 Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: Sonos Amp

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca Sonos
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 125 (8Ω)
Podpora impedancie repro. (Ω) 4 min.
Predné repro. terminály A (1 pár)
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Subwoofer)
Typ Hybridný
Digitálny vstup Optický, HDMI ARC
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay 2, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikácie Sonos
Rádio
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD
Farba Čierna
Šírka (mm) 217
Výška (mm) 64
Hĺbka (mm) 217
Hmotnosť (kg) 2,1