DORUČOVANIE OBJEDNÁVOK PREBIEHA BEZ OBMEDZENIA A ZADARMO !!

+421 919 200 300

PO-PIA: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZADARMO PRE VŠETKÝCH

  • Slovensko
STAX SRM-D50
STAX SRM-D50 STAX SRM-D50 STAX SRM-D50 STAX SRM-D50

STAX SRM-D50

1 149 €

Dostupnosť: Do 5 dní

Popis

Kompaktný zosilňovač a DAC pre elektrostatická slúchadlá STAX

  • Podpora radu audio vstupov vrátane USB-B / toslink / koax / RCA analógový, atď.
  • ESS D / A čip podporuje súbory až DSD 5,6 MHz, PCM 384 kHz
  • Zobrazuje silu prijímaného signálov na JV metra na prednom paneli
  • 4mm silný nemagnetický hliníkový obal

Slúchadlá potrebujú kvalitnú podporu

Kompaktný zosilňovač je dôležitou súčasťou elektrostatických slúchadiel. Japonská spoločnosť STAX má vo svojom portfóliu novinku - vysoko výkonný prevodník DAC / zosilňovač s výberom rôznych zdrojov digitálneho signálu vrátane PC / Mac, ktorý je použiteľný so všetkými modelmi slúchadiel STAX vybavenými 5- pinovým konektorom.

Kompaktné zosilnenie

STAX elektrostatické slúchadlá sú s kompaktným zosilňovačom oveľa silnejšie Na čom záleží? Užívateľa zaujíma predovšetkým vybavenie zosilňovača - na prednom paneli je situovaný analógový VU meter, ktorý zobrazuje úroveň vstupného signálu a prepínanie zdrojov signálu. Celokovové 4 mm antimagnetické hliníkové puzdro sa môže pochváliť excelentnou zamatovou povrchovou úpravou. Rozhranie XMOS USB podporuje prehrávanie signálu DSD 5.6 MHz a PCM AUDIO pri vzorkovacej rýchlosti až 384 kHz. Tento zosilňovač najvyššej kvalitatívnej úrovne slúchadlám hrá do kariet vďaka dokonalej vysokofrekvenčnej odozve a stabilnému výkonu.

Prednosti a vylepšenia

Kvalitné vybavenie a funkčnosť výrobku je daná predovšetkým starostlivým výberom použitých súčiastok. Model SRM-D50 ideálne poháňa elektrostatický mikrotelefón STAX, vďaka inštalácii vysoko výkonného DAC sú podporované rôzne zdroje zvuku (prehrávač, PC), k dispozícii je USB typu B, TOSlink, koaxiálny digitálny vstup, funkčný je aj analógový vstup RCA. Dôležitú úlohu má čip ESS DAC s podporou súborov so zvukovým signálom maximálne DSD 5.6 MHz, PCM 384 kHz a R Core jadrový výkonový transformátor s menším priesakom. Modifikáciou prešiel tiež hliníkový kryt s hrúbkou 4 mm.

Špecifiká technickej základne

Zariadenie je vyrobené podľa parametrov 192 x 67 x 268 mm a váži 4,5 kg. Pracuje s frekvenčnou odozvou DC-40 kHz (0, -3dB), nominálna vstupná úroveň je 130 VRMS, maximálna 30 V / RCA pri minimálnej hlasitosti. Najvyššia výstupné napätie má 400 VRMS, zisk je 59 dB. Harmonické skreslenie činí 0,025% alebo menej ako 1kHz-10kHz pri použití s radom SR-L. Sieťové napätie udáva AC 100-240 V 50 Hz / 60 Hz.

Spotreba energie dosahuje 35 W a prevádzková teplota sa pohybuje od 0 až do 35 ° C (menej ako 90% vlhkosti, bez kondenzácie).

STAX ako záruka kvality

Japonská spoločnosť STAX vznikla roku 1938. O 22 rokov neskôr boli výrobným tímom vyvinuté a vyrobené prvé elektrostatické slúchadlá STAX SR-1, ktoré môžu byť synonymom absolútnej vernosti v oblasti slúchadlového počúvania. To bez okolkov potvrdzujú audiofilovia, ktorí poznajú výrobky japonskej značky. Napospol všetky zodpovedajú náročnejšej elektrostatickej konštrukcii, v ktorej kmitá extrémne tenká a ľahká fóliová membrána (bez kmitacej cievky dosahuje predovšetkým väčšej presnosti reprodukcie ako klasická dynamické slúchadlá). Dokážu nielen verne reprodukovať nahrávku s vysokým rozlíšením detailov, ale vedia tiež sprostredkovať energiu a koncertnú atmosféru.

Východiská a výrobné princípy

Je všeobecne známe, že výrobca využíva princíp elektrostatického meniča, pričom k aktivácii systému je potrebné špeciálneho zosilňovacieho prvku. Ten dodáva vysoké jednosmerné polarizačné napätie smerom k ultratenkej pokovovanej membráne, ktorá je uložená medzi dvoma paralelne umiestnenými elektródami. Ak je na elektródy privedený zvukový signál, membrána svojím pohybom v elektrostatickom poli vytvára vlnenie, ktoré sluch a mozog vyhodnocuje ako zvukovú informáciu. Špecifická technológia umožňuje výrobu špeciálneho materiálu s netypickou štruktúrou, pričom výrobca dosiahol úplne minimálnej hrúbky membrány (1,35 um). Ultratenká membrána poskytuje maximálnu odozvu, výsledkom je oveľa istejšia kontrola basov, bez toho, aby utrpeli aj veľmi jemné detaily. Skreslenie je úplne minimálne.Poradňa

Diskusia k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatial nikto neprispel do diskusie, buďte prvý!


Hodnotenie

Pomôžte ostatným pri výbere

Recenze: STAX SRM-D50

Ako hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametre

Špecifikácia produktu

Výrobca STAX
Analógový vstup RCA
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický, USB-B
Digitálny výstup Koaxiální 3,5 mm
Frekvenčná odezva od (Hz) 20
Frekvenčná odezva do (Hz) 40000
THD (%) 0,025
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Lokálne streamovanie
Nadštandardny BT kodek
Vlastní batérie
Výdrž batérie (hod.)
Farba Čierna
Šírka (mm) 192
Výška (mm) 67
Hĺbka (mm) 268
Hmotnosť (kg) 4,5