WILSON Raptor 1 - Biela

SKU
RAPTOR1WHITE
194 €
Do 5 dní
Cena za pár
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
=
1 452,00 €
0.0
0% of 100
Napísať recenziu
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznícke recenzie

Vaše hodnotenie

Nový rozmer zvuku

Aby bola hudba ostrá ako britva, je potrebné niečo urobiť. A Wilson sa snaží o kvalitu zvuku. Reproduktorové produkty tejto značky sú výsledkom úzkej spolupráce tímu dizajnérov, inžinierov a elektroakustikov, ktorých spojila spoločnosť Horn - najväčší distribútor audio zariadení v Poľsku.

Po čom túžia audiofili

Reproduktory Wilson totiž reagujú na rastúci dopyt trhu po takomto sortimente, ktorý je určený na spoluprácu s komponentmi domáceho kina. Sú tiež veľmi vhodné pre tradičné stereo systémy. Vynikajúci pomer cena/výkon ponúka objektívne porovnanie s podobnými, ale oveľa drahšími konkurenčnými výrobkami. Raptor 1 je dieťa z rovnakej série, ktoré je na dobrej ceste k vysokej kvalite zvukového výstupu.

Stojanové systémy

Jednou z najžiadanejších dostupných audio súprav sú flexibilné reproduktory vyrobené z tých najlepších materiálov. Výrobca vybavil všetky svoje súpravy, a teda aj túto, vysokokvalitnými komponentmi vrátane ozvučnice s bassreflexom. Dizajnéri stavili na dva klasické, nadčasové farebné varianty - čiernu a bielu. Vďaka tomu má elegantný vzhľad, ktorý sa dokonale hodí do každého moderného interiéru a zároveň sa ľahko prispôsobí akémukoľvek priestoru. Séria RAPTOR aj Raptor 1 boli navrhnuté tak, aby splnili očakávania všetkých náročných používateľov domáceho kina.

Raptor nielen v Jurskom parku

Pod týmto názvom je k dispozícii najmenšia verzia reproduktorov, ktorá však plne poskytuje priestorový a plný zvukový výstup vybraných domácich kín. Nie je to len príslušenstvo, možno ho použiť aj samostatne na konfiguráciu stereo zvuku. Je pravda, že len kompletný systém domáceho kina zaručuje nezabudnuteľné zážitky, emócie a plne priestorový zvuk.

Výrobca myslí na všetko

Wilson má rád, keď je všetko tak, ako má byť. Preto dohliada na výrobu a výber presných komponentov z tých najkvalitnejších materiálov. Skrinky s basreflexom podčiarkujú elegantný vzhľad a umožňujú jednoduchú a bezchybnú integráciu do akéhokoľvek štýlu interiéru. Nadčasový dizajn určuje schopnosť prispôsobiť sa akémukoľvek priestoru a spĺňa estetické požiadavky a potreby zákazníkov, ktorí milujú hudbu. Konštruktéri umiestnili na prednú časť reproduktora špeciálny plastový kryt v podobe ochrannej mriežky. Má estetickú funkciu, ale tiež účinne redukuje nežiaduci hluk a znižuje zafarbenie zvuku.

Technické údaje a parametre

Zvukový box je vybavený 25 mm výškovým meničom s mäkkou kopulkou a 165 mm stredobasovým meničom. RAPTOR 1 používa maximálny akustický tlak SPL 106 dB. Okolo výškového reproduktora je umiestnená malá trubica, ktorá zvyšuje jeho účinnosť. Meniče pracujú s hliníkovými cievkami, ktoré ich účinne chránia pred prehriatím pri vysokých úrovniach hlasitosti. Reproduktory začínajú v spodnom pásme pri 50 Hz a blížia sa k najvyššej frekvencii 20 000 Hz. Pri impedancii 4 - 8 Ohmov je odporúčaný výkon zosilňovača v rozsahu 25 - 125 W. Delená frekvencia dosahuje hranicu 2 800 Hz, používajú sa jednožilové reproduktorové svorky. Skrinky sú vysoké 298 mm, široké 168 mm a hlboké 235 mm. Každý váži 4 kg.

Doplnky a príslušenstvo

Pri systémoch domáceho kina je jedným z najdôležitejších faktorov veľkosť, za ktorou nasleduje umiestnenie v posluchovej miestnosti. Reproduktory RAPTOR 1 zvýrazňujú a vykresľujú detaily zvukových efektov. Ich vystúpenie vyvoláva napätie. Súčasťou balenia je aj sada hrotov, ktoré izolujú od vibrácií prichádzajúcich zo zeme. Súčasťou balenia je návod na použitie, ktorý vám pomôže pri správnej montáži a inštalácii do zvoleného audio systému.
Výrobca WILSON
Počet pásem 2
Meniče 1x 25 mm vysokotónový, 1x 165 mm středobasový
Typ reproduktora Zadný bass reflex
Frekvenčná odezva od (Hz) 50
Frekvenčná odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 2800
Impedancia (Ω) 4-8
Minimálny vstupný výkon (W) 25
Maximálny vstupný výkon (W) 125
Maximálny výkon - SPL(dB) 106
Farba Biela
Šírka (mm) 168
Výška (mm) 298
Hĺbka (mm) 235
Hmotnosť (kg) 4